Najlepsze lekkie suszarki do włosów

13 stycznia 2021

Kiedy masz pracowite dni pełne spotkań, znalezienie dobrej lekkiej suszarki do włosów może okazać się bardzo pomocne, aby Twój dzień w salonie był jak najbardziej udany.

W rzeczywistości, bycie zważoną przez ciężką lub źle wyważoną suszarkę do włosów może w rzeczywistości przyczynić się do niektórych z najczęstszych urazów fryzjerskich, takich jak zespół cieśni nadgarstka i powtarzające się urazy spowodowane zmęczeniem.

Tak więc, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do szczególnie pracowitego okresu, czy po prostu chcesz zmodernizować swoje narzędzia do najlepszych możliwych opcji, spójrz na nasze zestawienie najlepszych lekkich suszarek do włosów dla profesjonalistów...

Tytuł najlżejszej na świecie ważącej suszarki do włosów należy obecnie do przełomowych osiągnięć Gama iQ Perfetto Hairdirdryer. Ta ultralekka suszarka do włosów, ważąca zaledwie 249 gramów, była jednym z największych przełomów na rynku, charakteryzującym się wyjątkową ergonomiczną konstrukcją i 12 możliwymi do zaoszczędzenia ustawieniami temperatury, które czynią ją idealną do profesjonalnego użytku.

Obecnie jest nie tylko najlżejszą wagowo suszarką do włosów, ale Gama iQ Perfetto jest również jedną z najbardziej wydajnych i najcichszych dostępnych suszarek do włosów, a jednocześnie może pochwalić się mocą 2000 watów z inteligentnym, bezszczotkowym silnikiem o długiej żywotności.

Zobacz naszą pełną recenzję Gama iQ Perfetto tutaj!

Sklep Gama iQ Perfetto

Reszta najlepszych lekkich suszarek do włosów - Profesjonalne lekkie suszarki do włosów...

To może nie są najlżejsze suszarki, ale niektóre z nich są bardzo blisko! Spójrz na resztę najlepszych lekkich suszarek do włosów dla profesjonalistów tutaj w Salons Direct...

Parlux Advance Light Ionic + ceramiczna grafitowa suszarka do włosów

Waga: 380 gramów

Cena: 96,00 funtów (bez VAT)

Otrzymawszy w 2017 r. nagrodę Marie Claire "Najlepsza suszarka do włosów", Parlux Advance Light o masie 380 gramów zyskał sławę jednej z najlepszych lekkich suszarek jonowych na świecie. Podczas gdy technologia ceramiki jonowej zapewnia włosom gładkie i pozbawione ładunków elektrostatycznych, wbudowany tłumik ogranicza hałas do minimum.

Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 2200 W, który zapewnia szybki czas suszenia, ta lekka suszarka do włosów jest również dostępna w różnych jasnych i przyjemnych kolorach, w klasycznym stylu Parlux!

Sklep Parlux Advance Light Ionic + Ceramic

Powiązani: Reflektor na suszarkach do włosów Parlux


Elchim 8th Sense Run

Waga: 400 gramów

Cena: 95,00 funtów (bez VAT)

Ważąca zaledwie 400 gramów Elchim 8th Sense Run jest kolejną z najlepszych lekkich, jonowych suszarek do włosów, która jest idealna dla profesjonalistów. Stworzona przez jedną z najbardziej szanowanych marek w branży fryzjerskiej, nowa Elchim 8th Sense Run jest nie tylko niewiarygodnie lekka, ale także posiada najnowocześniejszy bezszczotkowy silnik oraz niesamowite 36 ustawień temperatury i prędkości.

Ponadto, jonowy i ceramiczny system zatrzymuje przegrzanie się włosów, wysuszając każde pasmo od wewnątrz na zewnątrz, aby uzyskać gładkie wykończenie i zredukować uszkodzenia.

Zobacz naszą pełną 8. edycję Elchim Sense Run Review tutaj.

Sklep Elchim 8th Sense Run (8th Sense Run)


Parlux Alyon Air

Waga: 425 gramów

Cena: £110.50 (bez VAT)

Ważący zaledwie 425 gramów Parlux Alyon Air został zaprojektowany tak, aby był lekki i mocny. W rzeczywistości, silnik o mocy 2.250 W sprawia, że jest on najmocniejszy w asortymencie, szczycąc się dużą wydajnością 84 metrów sześciennych powietrza na godzinę, co zapewnia szybki czas schnięcia.

Kolejną kluczową cechą, która sprawia, że jest to jedna z najlepszych lekkich suszarek dla profesjonalistów, jest opatentowany "system bezwłosowy", który sprawia, że codzienne czyszczenie filtra jest niezwykle łatwe. Dostępna jest również w różnych kolorach mody, aby dopasować ją do osobowości Twojego salonu.

Sklep Parlux Alyon

Powiązani: Reflektor na suszarkach do włosów Parlux Alyon


Elchim 3900 Lekko jonowa ceramiczna suszarka do włosów

Waga: 430 gramów

Cena: 69,95 funtów

Choć może być o kilka gramów cięższa niż nowa 8. seria Elchim Sense Run, Elchim 3900 Light jest wciąż jedną z najlżejszych suszarek do włosów przy wadze zaledwie 430 gramów. Dzięki stylowemu kolorowi i wykończeniu, szczyci się również kilkoma wspaniałymi cechami, które sprawiają, że jest idealna do profesjonalnego użytku, w tym jednym z najlepiej wyważonych modeli, silnikiem o mocy 2200 W, ceramicznym systemem jonowym i oczyszczającym filtrem powietrza.

Sklep Elchim 3900 Lekka Ceramika Jonowa


BaByliss PRO Powerlite

Waga: 445 gramów

Cena: £27.00 (bez VAT)

Jeśli chcesz dostać dużo suszarki do włosów za mniejszy budżet, BaByliss Pro Powerlight może być najlepszą lekką suszarką do włosów dla Ciebie. Waży ona 445 gramów i posiada kilka kluczowych funkcji, które nadal mogą konkurować z resztą z tej listy, w tym mocny silnik LHT o mocy 1900 W oraz aktywny system jonizacji z turmaliną i ceramiką.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl