Gama produktów Sam Wall "Let's 'Ave It" będzie kontynuowana ku jego pamięci

8 grudnia 2021

Studio kreatywne Hidden Heights postanowiło kontynuować serię produktów 'Let's 'Ave It', którą stworzył Sam Wall i przekazać zyski na rzecz The Lions Barber Collective, by uczcić pamięć swojego kolegi z zespołu.

Gama produktów do stylizacji "Let's 'Ave It" została wprowadzona na rynek w zeszłym roku i przyniosła sprzedaż z tak odległych miejsc jak Stany Zjednoczone i Daleki Wschód - wiele produktów wyprzedało się natychmiast po ich wprowadzeniu.

Niestety Sam zmarł niedawno w wieku zaledwie 32 lat, po zakończeniu wielokrotnie nagradzanej kariery, w trakcie której zdobył szereg globalnych wyróżnień i zbudował międzynarodową bazę klientów.

Teraz koledzy Sama w Hidden Heights Creative Studio w Gateshead, gdzie mieszkał przez ostatnie cztery lata, zobowiązali się do kontynuowania serii produktów Sama ku jego pamięci.

Zyski z asortymentu zostaną przekazane na rzecz Lions Barber Collective, organizacji charytatywnej zrzeszającej fryzjerów, którzy zostali przeszkoleni w zakresie rozpoznawania objawów złego stanu zdrowia psychicznego u klientów i kierowania ich do odpowiednich służb wsparcia.

Sam był dumnym ambasadorem Lions Barber Collective i był znany ze swojej pracy we wspieraniu mężczyzn w całym North East i daleko poza nim w zakresie ich zdrowia psychicznego.

Lions Barber Collective niedawno ogłosił, że zamierza stworzyć nagrodę Sam Wall Award, na cześć jego zaangażowania w działalność charytatywną.

Produkty Sama będą nadal sprzedawane w Hidden Heights Studio, jak również poprzez ich sklep internetowy.

Najnowsza partia produktów została również bezpłatnie przekazana przez ich dostawcę, aby pomóc zebrać więcej istotnych funduszy na cele charytatywne.

Marie Harkness, właścicielka i założycielka Hidden Heights, która jest częścią 'Team HH' wraz z Aimee McPherson, Hayley Crone i resztą zespołu, powiedziała:

"Nadal jesteśmy naprawdę załamani sercem po stracie naszego kolegi z zespołu, Sama. Brakuje nam jego obecności i śmiechu na co dzień w studiu i poza nim. Sam był nie tylko kolegą z pracy, ale także naszym bliskim przyjacielem. Nadal pozostajemy silni, wspieramy się nawzajem i świętujemy jego życie najlepiej jak potrafimy.

"Praca z Samem nad serią produktów 'Lets 'Ave It' była świetną zabawą i na zawsze pozostanie w moim sercu. Czuję, że ważne jest, abyśmy kontynuowali dziedzictwo serii produktów Sama, które są dla niego tak wyjątkowe i mamy nadzieję, że dzięki temu pozostanie w pamięci wszystkich, którzy go znali.

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy przekazać dochód na rzecz Lions Barber Collective. Ciągły sukces asortymentu Sama oznacza generowanie istotnych funduszy na pracę The Lions, mamy nadzieję, że pozwoli to Samowi i niesamowitej pracy, którą wykonał, zostać zapamiętanym w najbardziej odpowiedni sposób."

Zdjęcia autorstwa @harknessphotography @hiddenheightsstudio

Czytaj dalej

Hołdy dla Sama Walla napływają

Nagroda Wspólnoty stworzona przez Lions Barber Collective ku pamięci Sama Walla

Pomoc finansowa dla fryzjerów podczas 2021 lockdown

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl