Ex-Apprentice dołącza do Modern Barber LIVE

27 lutego 2022

Sponsorowana przez American Crew scena Modern Barber LIVE na tegorocznym Barber Connect zaprasza technicznych geniuszy, inspirujących mówców, edukatorów, twórców marek i gwiazdy YouTube. W niedzielę 11 czerwca publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w biznesowym kursie mistrzowskim z byłym finalistą programu Apprentice, Richardem Woodsem. Richard jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą, prezenterem radiowym, inwestorem oraz autorem bestsellerów i wie wszystko o podejmowaniu właściwych decyzji w biznesie.

Regional Round Up rozpoczyna się zarówno w niedzielę 11 czerwca, jak i w poniedziałek 12 czerwca. Pięciu niesamowitych fryzjerów z pięciu regionów stanie za pięcioma Belmontami, pokazując nam, na co ich stać. Zobacz poniżej najnowsze wielkie nazwiska, które do nas dołączą. W oba dni odbędzie się również segment Open Chair, pozwalający pięciu szczęśliwym fryzjerom zaprezentować swoje umiejętności przed 5000 do 7000 fryzjerów, którzy spodziewani są przed drzwiami. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zdobyć krzesło, kliknij Open Chair na Modern Barber Live - stań za tym!

Zarejestruj się po BEZPŁATNE bilety na wydarzenie w Telford International Centre tutaj www.barberconnect.co.uk

Modern Barber LIVE w niedzielę 11 CZERWCA

10.30am. Regional Round up. Tommie McGuckin z Hard Grind (Szkocja), Tariq Howes z Avenue Grooming (Walia), Roger Og Mulholland z Mulholland Barbering (Irlandia Północna), Andrea Lynne Raymond z Lancaster Barbers (Irlandia), Toastie z Johnny's Chop Shop (Anglia).

11.15: Założyciel American Crew David Raccuglia i edukatorów American Crew oraz członków Elite, w tym Ian Harrold z Attitude, Nick Taylor z Taylor Taylor, Izaac Branding z Mod Salons, MattRobinson z Mr Robinson's i Ky'Cut Wilson.

12 .00: Biznes masterclass z byłym finalistą programu "Praktykant", Richardem Woodsem, wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą, mówcą, prezenterem radiowym, inwestorem i autorem bestsellerów.

13:00: Open Chair. Pięciu fryzjerów uczynić scenę ich własne. Czy będziesz jednym z nich?

13.45: Fryzura za 500 funtów. Kevin Vorley z K Barbers Emporium o tym, jak sprawić, by każda fryzura była warta 500 funtów.

Godzina 14.30: Ruger Barber. Alan i Reece Beak, wraz z Liam Twist i jego zespół Ruger.

3.15pm: Szeryf Mehmet i zespół edukacyjny Envy Barbers demonstrują najnowsze techniki golenia.

16.00: The Nomad Barber, z Miguelem Gutierrezem (The Nomad) i jego zespołem z Wielkiej Brytanii i Niemiec.


Modern Barber LIVE w poniedziałek 12 CZERWCA

10.30am: Regional Roundup. Lee Handford z SWYD dla Walii, Graeme Milne z Rebel Rebel dla Szkocji, Conal McCorry z Blind Willies dla Irlandii Północnej, Mark Gaye z Notorious dla Irlandii i niesamowity Josh McConnolly z Matu Barber dla Anglii.

11.15: Barber Barber UK. Johnny BaBa, Dale Ted Watkins i zespół Barber Barber.

12pm: Menspire Education Team pokazują swoje charakterystyczne podejście do strzyżenia.

13:00: MR Barbers. Współzałożyciele Sam Prior i Karl Foster dzielą się tym, jak zbudowali markę, która do końca 2017 roku ma stać się największą grupą barberską w Wielkiej Brytanii.

Godzina 13.45: Jacks of London. Sam Frances, Steven Gasparetto i zespół prezentują swoje najnowsze prace.

Godzina 14.30: Barberologia. Adam Gore i jego zespół pokazują styl i metody pracy, które przyniosły im prężnie działający kanał szkoleniowy na YouTube.

Godzina 15.15: Open Chair. Kolejna okazja dla pięciu barberów, aby pokazać swoje umiejętności.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl