Takara Belmont (UK) Ltd. mianuje nowego dyrektora zarządzającego

22 stycznia 2022

Stephen Price został mianowany nowym Dyrektorem Zarządzającym Takara Belmont (UK) Ltd z dniem 1 lipca 2020 roku.

Dotychczasowy dyrektor Takashi Hoshina wraca do Japonii, aby objąć międzynarodową rolę w korporacji.

Stephen zajmował stanowisko Dyrektora w Takara Belmont od 2006 roku.

Pan Hoshina skomentował:

"Podczas mojej kadencji tutaj w TBUK, osiągnęliśmy wiele rzeczy i zrobiliśmy ogromny postęp. Wzbogaciliśmy naszą ofertę produktów fryzjerskich i barberskich o nowe dodatki do naszej serii Yume oraz nowe produkty, takie jak kolekcje Zen i Vintage Alt, fotel do stylizacji Halo oraz nowe kolekcje mebli. Wszystkie te produkty podbiły wyobraźnię fryzjerów i barberów i potwierdziły naszą wiodącą pozycję na rynku brytyjskim.

"Musieliśmy dostosować naszą strategię do Brexitu, a dziś stoimy przed ogromnymi wyzwaniami związanymi z Koronawirusem, ale przejdziemy przez to razem.

Moim nowym zadaniem w Takara Belmont jest integracja naszego międzynarodowego biznesu w USA i Europie, do czego podchodzę z optymizmem ze względu na to, czego nauczyłem się w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 8 lat. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy kogoś kalibru i doświadczenia Stephena do kierowania Takara Belmont UK. Stephen ma solidne zrozumienie naszych produktów i rynków, udokumentowane osiągnięcia i jest silnym komunikatorem z głębokimi zdolnościami przywódczymi. "

Stephen dodał: "Znajdujemy się w krytycznym momencie i potrzebujemy odnowionego przywództwa, aby z powodzeniem wdrożyć naszą strategię i wykorzystać możliwości rynkowe, które przed nami stoją."

Po powrocie do Japonii Takashi będzie odpowiedzialny za ekspansję biznesową zarówno w Europie, jak i w USA.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl