Dlaczego warto zgłosić się do konkursu Modern Barber Awards 2020

25 stycznia 2022

Zgłaszanie się do nagród wymaga czasu i wysiłku wykraczającego poza zwykłą listę "do zrobienia", ale może przynieść wspaniałe zyski. Od lokalnych nagród biznesowych po Modern Barber Awards 2020, istnieje wiele sposobów, aby pokazać swoje talenty i podzielić się sukcesami.

Oto krótkie spojrzenie na korzyści:

Sprawia,że zatrzymujesz się nad swoimi mocnymi stronami i sukcesami - proces zgłaszania się do nagrody sprawia, że myślisz o wszystkich rzeczach, które robisz dobrze. Może to być wybór świetnego zdjęcia w kategorii "Najlepsze zdjęcie" lub podzielenie się doświadczeniami klienta w kategorii "Najlepsze doświadczenie klienta", ale wszystko to pomaga przyjrzeć się temu, co dobre w Twojej firmie.

Zdobycie uznania dla siebie i swojej firmy - status finalisty lub wygrana to świetne narzędzie PR, które może budować widoczność w branży, lokalnej prasie i wśród klientów. Bycie docenionym za swoje talenty i mocne strony pomoże przyciągnąć nowych klientów i nowe możliwości. Kategorie takie jak "Najlepszy Fryzjer Roku" czy "Najlepsze Wnętrze Salonu Fryzjerskiego" są świetnym punktem do rozmów.

Możesz wziąć jedną dla zespołu - Kategoria taka jak "Najlepszy zespół" to fantastyczny sposób na uczczenie wspaniałych ludzi, którzy przyczyniają się do sukcesu Twojej firmy. Sprawia, że Twój zespół jest pełen energii i dąży do jeszcze większych osiągnięć. Albo dlaczego nie zbudować pewności siebie wspaniałego praktykanta dzięki kategorii "Najlepszy praktykant".

Nie musisz wierzyć MB na słowo. Mike Taylor z Mike Taylor Education jest poprzednim zwycięzcą nagrody za "Najlepsze szkolenie". Mówi: "Zgłosiliśmy się do konkursu, aby zyskać uznanie dla pracy, którą wykonuje zespół Mike Taylor Education. Mamy ogromny sukces wśród naszych studentów i bardzo dobre profesjonalne imię, więc wydawało się to właściwym rozwiązaniem. Uważam, że cały proces przystąpienia do konkursu był naprawdę dokładny. Jest o wiele za dużo konkursów, w których wygrywa się dzięki popularności, a nie faktycznemu talentowi. Bardzo podobało nam się, że konkurs będzie odpowiednio oceniony, więc wygrana będzie coś znaczyć. Ta wygrana bardzo wiele znaczy dla całego zespołu. Pracują naprawdę ciężko, by uczyć i inspirować, a to takie ważne, by zostać docenionym za swoją pracę. Zwycięstwo oznaczało również wiele dla społeczności skupionej wokół MTE... wszyscy nasi klienci i przyjaciele byli z nas naprawdę zadowoleni i dumni."

Mike z dumą eksponuje swoje trofeum w Akademii i wykorzystał wygraną do zdobycia większego rozgłosu. Mike radzi: "Jeśli wkładasz serce i duszę w swoją pracę, nie powinieneś bać się krzyczeć o tym z góry. Wygrana lub udział w szanowanym konkursie, takim jak Modern Barber Awards, to konieczność!".

Jeśli potrzebujesz kilku wskazówek i podpowiedzi dotyczących udziału w konkursie, sprawdź nasz artykuł z najlepszymi wskazówkami tutaj.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl