Stwórz swój look z Steampod 3.0 od L'Oréal Professionnel!

16 września 2021

Szukasz nowych fal, aby dać swoim klientom gładkie i gładkie włosy? Czy kochają nosić swoje włosy jedwabiste i proste lub z wspaniałą miękką falą, nie szukaj dalej niż L'Oreal Professional Steampod 3.0!

Dostępne online teraz w Salony Direct, poprosiliśmy ekspertów L'Oreal, aby wyjaśnić nam, jak to działa i dać nam kilka wskazówek na temat tworzenia oszałamiających wygląd dla swoich klientów ...

Co to jest Steampod?

Steampod 3.0 delikatnie wygładza nawet najtrudniejsze do ułożenia włosy, pozwalając Ci z łatwością stworzyć fryzurę marzeń Twojej klientki. Nie jest to zwykła prostownica, Steampod 3.0 to następna generacja wszechstronnych narzędzi do stylizacji włosów! Steampod 3.0 łączy w sobie moc, a jednocześnie łagodność pary wodnej, niezależnie od rodzaju włosów, aby odmienić włosy Twoich klientek.

Dowiedz się, jak używać Steampod 3.0 na swoich klientach, poznaj nowości i nasze profesjonalne wskazówki, jak uzyskać różnorodne stylizacje, które pokochają Twoi klienci...

Dlaczego Steampod 3.0?

Steampod 3.0 marki L'Oréal Professionnel i Rowenta wykorzystuje parę, podczas gdy tradycyjne prostownice używają rozgrzanych płytek ceramicznych, aby wyprostować włosy. Steampod 3.0 tworzy włosy, które są dwa razy gładsze w o połowę krótszym czasie* niż zwykła prostownica.

Czy można kręcić z L'Oreal Steampod?

Jeśli chcesz być kreatywny z loki dla swoich klientów, L'Oreal Steampod nowy przewód obrotowy 360 ° ułatwia dać im wygląd, który chcą. Zintegrowany zbiornik na wodę ułatwia transport z klientki do klientki i ułatwia użytkowanie.

*Test instrumentalny w porównaniu do zwykłej prostownicy.

Steampod 3.0 Cechy

Czy Steampod jest mniej szkodliwe?

L'Oreal Steampod 3.0 zmniejsza uszkodzenia włosów o 78%!

* test instrumentalny VS regularne prostownicy

Zobacz więcej powodów, dlaczego L'Oreal Steampod jest wielki dla stylizacji włosów klientów ...

  1. Ekskluzywne dostarczanie pary - o.8g/m stałe stężenie z ciągłym przepływem
  2. Podwójne płytki technologiczne - anodyzowana powłoka o wysokiej odporności Zintegrowany grzebień - wstępnie rozplątuje i utrzymuje włosy w miejscu, ułatwiając ich układanie. Łatwy do usunięcia! Inteligentna kontrola ciepła - 3 ustawienia temperatury od 180-210 stopni oraz automatyczna kontrola ciepła
  3. Zbiornik na wodę - Możliwość stylizacji do 192 m włosów! Użyj wody demineralizowanej Obrotowy przewód - bezproblemowe fale

Stwórz wygląd dla swoich klientów!

Odkryj wszystkie sposoby, w jakie możesz tworzyć proste, kręcone i falowane włosy dla swoich klientów z nowym Steampodem 3.0!

Jak używać Steampoda 3.0?

Stwórz dowolną fryzurę dla swoich klientów z Steampodem 3.0!

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak go używać i poznać nasze złote zasady tworzenia idealnych loków Steampod...

Złote zasady, jak kręcić włosy klientek przy użyciu Steampoda 3.0...

ZASADA 1:

Zacznij od upinania górnych partii włosów, aby dolne były bardziej dostępne. Pod uchem i za skronią to dobry punkt wyjścia do kręcenia.

ZASADA 2:

Kiedy używasz stylizatora parowego Steampod na włosach klientki, upewnij się, że strzałki na narzędziu są zawsze skierowane w stronę końcówek włosów klientki podczas stylizacji.

ZASADA 3:

Przed przystąpieniem do stylizacji możesz zastosować ochronę termiczną, używając mleczka Steampod do włosów cienkich i normalnych lub kremu wygładzającego do włosów grubych. Po nałożeniu tej ochrony na włosy klientki, wysusz je całkowicie, zanim użyjesz Steampoda 3.0 do stylizacji.

ZASADA 4:

Serum Steampod może być stosowane na długościach i końcach włosów, aby zapewnić fryzurze klientki dodatkową ochronę i lśniące wykończenie, bez obciążania włosów.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl