75. edycja Nagród Gospodarczych NFZ otwarta dla zgłoszeń

4 lutego 2022

Zgłoszenia do nagród 75th Anniversary Business Awards przyznawanych przez National Hairdressers' Federation są już otwarte. Prestiżowe nagrody, które zostaną rozdane podczas uroczystego wieczoru w Birmingham w niedzielę 19 listopada, są bezpłatne dla członków NHF i osób niebędących członkami NHF, co oczywiście obejmuje salony fryzjerskie i fryzjerów, więc dlaczego by się nie zaangażować?

Nominowani i goście uczestniczący w uroczystości wręczenia nagród 75-lecia NHF zostaną powitani szampanem, po czym nastąpi prezentacja zwycięzców podczas uroczystej kolacji. Bilety na to wydarzenie kosztują £95 (dla członków) i £150 (dla osób nie będących członkami). Kategorie nagród 75th Anniversary Business Awards obejmują:

Najlepszy niezależny salon fryzjerski lub kosmetyczny sponsorowany przez Takara Belmont
Najlepszy niezależny salon fryzjerski lub męska firma pielęgnacyjna sponsorowana przez UNITE
Najlepsza grupa firm sponsorowana przez Coversure
Najlepsza nowa firma sponsorowana przez Radiant Hair Consultancy
Najlepsze doświadczenie klienta sponsorowane przez MINDBODY
Najlepsze wsparcie dla społeczności wspierające The Hairdressers' Charity
Najlepszy praktykant sponsorowany przez VTCT
Najlepszy front of house sponsorowany przez Global Payments
Najlepszy biznes przyjazny środowisku sponsorowany przez Ellis WhittamDyrektor Generalny NHF, Hilary Hall powiedziała: "Nasza 75. rocznica jest wielkim kamieniem milowym dla NHF, więc jaki jest lepszy sposób na uczczenie tej okazji niż z najlepszymi w naszej branży. Chcemy, aby wszyscy mogli świętować nie tylko nasze osiągnięcia, ale także sukcesy naszych finalistów i zwycięzców. Nie możemy się doczekać, aż nadejdą nominacje!"

Dowiedz się więcej na www.nhf.info.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl