Prosto do punktu - Paznokcie Stiletto

26 listopada 2020

Paznokieć w stylu stiletto nigdy nie był bardziej modny, a gwiazdy takie jak Jessie J, Nicole Scherzinger i Beyonce kołyszą się w tym wyglądzie. Czy oferujecie tę usługę swoim klientom? Jak możesz mieć ich więcej na pokładzie?

Technicznie rzecz biorąc, długość przedłużenia musi być 2,5 raza większa od długości łoża paznokcia, w przeciwnym razie zaczyna się wślizgiwać na terytorium "migdałowego paznokcia" zamiast sztangi. Nie jest to jednak bardzo praktyczne spojrzenie poza konkursami paznokci, a więc trzeba osiągnąć jakiś kompromis, aby móc zaoferować ten styl w salonie.

Największym wyzwaniem, przed którym stoisz, jest myślenie klientów, że paznokieć typu "stiletto" będzie ciężki do pracy, ale tak naprawdę większość ludzi mówi, że są one łatwiejsze niż kwadratowe ulepszenia końcówek, które mają 2 rogi do złapania i zapukać na rzeczy! Jeśli jednak Twoja klientka nie jest przyzwyczajona do noszenia jakichkolwiek ulepszeń lub posiadania długich paznokci, to może lepiej pójść na kompromis z bardziej migdałowym kształtem, aż przyzwyczai się do dłuższego noszenia paznokci.

Istnieją dwa sposoby na stworzenie paznokcia typu stiletto; rzeźbienie na formie paznokcia lub nakładanie tipsa. Każdy technik paznokci ma swoje preferencje co do tego czy preferuje rzeźbić czy nakładać tipsy, ale jeśli wybierzesz tipsy to upewnij się, że są one stworzone specjalnie dla dłuższych długości.

Paznokieć typu "stiletto" to świetny trend, który będzie trwał jeszcze przez kilka dobrych lat. Zapoznaj się z naszymi topowymi tipsami aby stworzyć idealny stiletto:

  • Upewnij się, że wolna krawędź paznokcia ma taką samą długość jak długość łoża paznokcia, aby stworzyć zrównoważony paznokieć typu stiletto Daj sobie dodatkowy czas na klienta, który chce mieć paznokcie typu stiletto, ponieważ trwa to co najmniej 2 godziny, aby udoskonalić kształt (upewnij się, że pobierasz za to odpowiednią opłatę) Wypełnienia będą również zajmowały więcej czasu i będą musiały być wykonywane co około 2 tygodnie, więc upewnij się, że uwzględniłeś to przy zmianie rezerwacji klientów w

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl