ANDIS WSPIERA ORGANIZACJĘ CHARYTATYWNĄ HAIR & BEAUTY I PRZEKAZUJE DAROWIZNĘ NA FUNDUSZ POMOCY DLA CHORYCH NA GRUŹLICĘ COVID-19

8 stycznia 2022

ANDIS PLAN WSPARCIA FRYZJERÓW I STYLISTÓW PODCZAS GLOBALNEJ PANDEMII KORONAWIRUSA. W świecie ogarniętym pandemią koronawirusa, wpływ na barberów i fryzjerów jest głęboki. Ponieważ firmy pozostają zamknięte, dochody nadal się zmniejszają, a branża stoi w obliczu niepewnych czasów, firma Andis chciała pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Aby wesprzeć branżę i okazać solidarność z kolegami po fachu w tym czasie, Andis ma przyjemność zostać najnowszym sponsorem organizacji charytatywnej Hair and Beauty Charity i zasilić ich fundusz Covid-19 Relief Fund na JustGiving darowizną w wysokości £1,000.

Jako uznana w branży organizacja charytatywna, Hair and Beauty Charity jest doskonale przygotowana do wspierania profesjonalistów w szczególnie trudnych okolicznościach. Odpowiedziała ona na pandemię koronawirusa poprzez utworzenie Funduszu Pomocy na JustGiving i, jak mówi Bruce Bock, starszy menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Andis, jest to dokładnie to, czego szukał Andis. "Jako firma inwestujemy w programy i projekty charytatywne, które mają wpływ na lokalne społeczności, więc szczególnie chcieliśmy wesprzeć Fundusz Pomocy w Wielkiej Brytanii, aby pomóc fryzjerom i stylistom dotkniętym przez Coronavirus. The Hair and Beauty Charity wykonuje niesamowitą pracę wspierając profesjonalistów, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, a ich inicjatywa utworzenia specjalnego funduszu dla firm dotkniętych przez Coronavirus jest dla nas idealnym rozwiązaniem."

Andis dołącza do wielu wiodących marek, partnerów medialnych i profesjonalistów z branży w ich wsparciu dla organizacji charytatywnej i tych, którzy dążą do osiągnięcia celu Covid-19 Relief Fund w wysokości £20,000.

"Oprócz naszego wsparcia dla organizacji charytatywnej i Covid-19 Relief Fund, będziemy pomagać w podnoszeniu jej rangi poprzez nasz PR i media społecznościowe, aby fryzjerzy i styliści byli świadomi organizacji charytatywnej i tego, co robi," mówi Bruce. "Bardzo cieszymy się na współpracę z organizacją charytatywną i jej zespołem".

Odwiedź stronę organizacji charytatywnej Hair and Beauty Charity https://www.hairandbeautycharity.org

Wspieraj Fundusz Pomocy dla Organizacji Charytatywnej Hair and Beauty odwiedź https://www.justgiving.com/campaign/relieffund

Więcej informacji na temat Andis można znaleźć na stronie www.andis.com

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl