Najlepsze produkty do usuwania żelu Nail Polish dla salonów

29 stycznia 2021

Założymy się, że poświęcasz wiele uwagi na to, aby upewnić się, że używasz najlepszych lakierów żelowych do paznokci dla swoich klientów!

Ale jak wiele myśli poświęcasz na ich usuwanie? Kiedy klientki przychodzą do Ciebie, aby zmienić kolor, pozbyć się niechcianego zestawu od innego technika paznokci lub po prostu chcą wrócić do swoich naturalnych paznokci, sprawny proces usuwania jest koniecznością!

Jakie produkty są więc najlepsze do usuwania paznokci żelowych w Twoim salonie? Nasz przewodnik zawiera wszystkie wskazówki, których potrzebujesz!

Jakiego zmywacza należy używać do paznokci żelowych?

Jeśli chodzi o produkty do paznokci żelowych, to zazwyczaj korzystne jest aby przy wyborze zmywacza trzymać się tego samego systemu lub marki. Dzieje się tak dlatego, że każdy system używa własnej formuły i często projektuje produkty do usuwania, które są najbardziej skuteczne z ich własnymi żelami i lakierami.

Niektóre z najlepszych marek paznokci żelowych z ich własnymi removerami to ...

  • Orly's Genius Remover do stosowania z ich żelu, lakieru i produktów hybrydowych paznokci Gellux Nourishing Remover do stosowania na Gellux polski, Acrylux i innych ulepszeń IBD Just Gel Remover do stosowania na IBD Just Gel Polish

Nie oznacza to jednak, że muszą Państwo używać tylko zmywacza stosowanego w systemie żelowym. Istnieje wiele dobrej jakości acetonów, które mogą być używane do skutecznego zmycia wszystkich rodzajów żeli, akryli i lakierów do paznokci, które mogą zaoferować lepszy stosunek jakości do ceny.

Jakie są najlepsze zmywacze żelu Nail Polish dla salonów?

Istnieją trzy główne kroki do usuwania paznokci żelowych w salonie...

  1. Spiłowanie górnej warstwy żelu Moczenie paznokci w acetonie, aby usunąć resztki lakieru Delikatnie wycierając pozostałości, aby odsłonić naturalny paznokieć

Wybraliśmy nasze najlepsze produkty do usuwania żelu dla każdego kroku:

  • Saeyang E-files Lotus Acetone Magis Gel Nail Foil Removal Wraps

Dowiedz się więcej o nich poniżej.

Saeyang E-Files

Przy usuwaniu żelowego lakieru do paznokci należy zachować szczególną ostrożność. Oznacza to, że muszą Państwo mieć pełną kontrolę nad pilnikiem aby nie uszkodzić naturalnego paznokcia pod spodem.

Pilniki elektroniczne Saeyang są idealne, ponieważ łatwiej je trzymać niż zwykłe pilniki, co pozwala na dokładną obserwację paznokcia podczas pracy. Można również szybko dostosować prędkość cyfrowo, dzięki czemu można usunąć żel konsekwentnie i dokładnie.

Używaj go z pochłaniaczem pyłu Zephyros, aby utrzymać stanowisko pracy w czystości podczas usuwania żelu z paznokci!

Powiązane: Brand Spotlight: Saeyang E-Files & Dust Collectors

Kup teraz

Lotus Aceton 500ml

Ważne jest, aby zawsze upewnić się, że Twoje usługi usuwania paznokci żelowych są opłacalne pod względem zysków - będziemy mieć więcej wskazówek na ten temat w dalszej części tego wpisu na blogu.

Więc, dlaczego nie użyć naszego Lotus Aceton? Tylko £3.20 za butelkę 500ml, lub tylko £12.90 za wartościową butelkę 4 litrową, możesz zapewnić, że Twoje usuwanie żelu jest tak opłacalne, jak to tylko możliwe. Z nie-olejowej formuły, to bestseller jest wyłącznym Salons Direct, i może być stosowany do rozpuszczania większości sztucznych paznokci, w tym żelu.

Shop Now

Magis Gel Foil Nail Wraps

Czas jest ogromnym czynnikiem, jeśli chodzi o usuwanie paznokci żelowych swoich klientów. Dlatego też Magis Gel Foil Wraps są jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów do usuwania paznokci żelowych.

Dzięki wbudowanemu na stałe wkładowi chłonnemu, który zużywa o 50% mniej acetonu niż płatek kosmetyczny, są one szybkie i łatwe do zastosowania, a także opłacalne.

Nasze opakowania po 500 sztuk mogą pokryć 50 zabiegów klienta, co wychodzi mniej niż 50p za usługę!

Shop Now

Przygotuj się do zastosowania następnego zestawu paznokci żelowych!

Teraz twój klient poprzedni manicure żel jest bezpiecznie usunięte, nadszedł czas, aby ponownie zastosować!

Nie zapomnij, aby upewnić się, że masz najlepszy lakier do paznokci żelowych i lampy UV paznokci, zbyt!

Lub czytaj dalej, aby uzyskać więcej wskazówek na temat usług usuwania paznokci żelowych w Twoim salonie...

Uważaj na uszkodzenia paznokci!

Zawsze uważaj na białe ślady pojawiające się na powierzchni paznokcia po usunięciu paznokci żelowych. Jest to znak, że poprzedni manicure został usunięty zbyt mocno, co spowodowało uszkodzenie warstwy białka keratynowego. Żel powinien być zawsze na tyle długo namoczony aby nie trzeba było go mocno skrobać a jedynie delikatnie naciskać aby łatwo się odczepił. Korzystanie z miękkiego drewna pomarańczowego kij zamiast metalowych narzędzi może pomóc zapobiec uszkodzeniu podczas usuwania żelu.

Jak wygląda opłata za usunięcie żelu?

Jako profesjonalista w dziedzinie paznokci, często jest to zbyt łatwe do zaniżania cen, gdy próbuje się przyciągnąć nowych klientów!

Jednak ważne jest, aby utrzymać solidną strukturę cenową w miejscu, aby zapewnić, że można utrzymać zarówno swoje usługi i siebie.

Jeśli chodzi o usuwanie paznokci lakierem żelowym, należy sprawdzić, ile produktów trzeba użyć dla każdego klienta - w tym waty, folii i wszelkich zabiegów na skórki, które można użyć, oprócz samego zmywacza do paznokci.

Jeśli znają już Państwo koszty poszczególnych produktów, proszę doliczyć do tego marżę w zależności od tego, ile czasu zajmuje Państwu usuwanie paznokci żelowych.

Teraz wiedzą Państwo dokładnie ile kosztuje usuwanie paznokci żelowych i muszą Państwo zdecydować jak chcą Państwo pobierać opłaty od swoich klientów. Jest kilka sposobów na to, jak wielu nail techników decyduje się na to...

  1. Naliczać za usuwanie osobno - dodaj usuwanie paznokci żelowych jako osobną usługę w swoim menu zabiegowym. Klienci mogą wtedy zdecydować się na dodanie tej usługi do ich usługi aplikacji, lub wybrać ją jako samodzielną opcję, jeśli nie chcą nowego zestawu. Uwzględnij w cenie ponowną aplikację - dla lojalnych klientek, które często poprawiają swoje paznokcie żelowe, rozważ możliwość wykupienia pakietu na usunięcie i ponowną aplikację. Możesz w tym przypadku uwzględnić niewielki rabat, aby zachęcić do ponownych wizyt.

Innym scenariuszem, który należy wziąć pod uwagę są klientki "przeskakujące z salonu do salonu", które przychodzą do Państwa w celu usunięcia paznokci wykonanych przez innego manicurzystę. Ponieważ nie wiedzą Państwo, jakie produkty zostały użyte i w jakim stanie jest paznokieć, może to trwać dłużej niż usuwanie paznokci u dotychczasowych klientów.

Wykorzystaj to jako okazję do potencjalnego pozyskania nowego klienta! Postaraj się je przekonać o korzyściach płynących z korzystania z jednego systemu paznokci żelowych i pokaż im swoją najlepszą obsługę klienta. Na koniec zaoferuj im kartę stałego klienta, aby zachęcić ich do powrotu.

Czy klienci powinni sami usuwać swoje paznokcie żelowe?

Pobierając opłatę za usuwanie lakieru żelowego z paznokci możesz natknąć się na dziwnego klienta, który będzie chciał zaoszczędzić pieniądze robiąc to samemu.

Oczywiście to do klientki należy wybór co zrobi z własnymi paznokciami! Jeśli jednak spowodują one jakieś szkody przez nadmierne złożenie lub złuszczanie ich lakieru żelowego, będziesz tym, który będzie musiał poradzić sobie z uszkodzeniami, kiedy przyjdą po swój nowy zestaw!

Możesz delikatnie zwrócić uwagę na szkody, jakie niewłaściwe usuwanie lakieru wyrządza ich paznokciom. W przeciwnym razie, spróbuj podkreślić korzyści płynące z profesjonalnego usuwania, być może dodając kilka rozpieszczających akcentów do usługi.

Szukasz profesjonalnych materiałów do paznokci? Sklep nasz wiodący zakres online na Salony Direct!

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl