Czy powinienem ogolić głowę?

20 maja 2021

Łysa głowa to symbol statusu. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Jasona Stathama lub Vin Diesela przechadzających się po LA ze swoimi absurdalnie gorącymi znaczącymi partnerami, na pewno to zrozumiesz. Aby osiągnąć ten gładki, odbijający promienie słoneczne mistrz łysiny, będziesz potrzebował świetnej techniki. Będziesz również potrzebował odpowiedniego zestawu narzędzi i kilku bardzo dobrych produktów. Więc weźcie pod uwagę, chłopaki. Oto kilka rzeczy, które warto rozważyć przed ogoleniem głowy.

Możesz wyglądać bardziej atrakcyjnie

Niektórzy uważają, że łysa głowa jest bardziej seksowna niż przerzedzone włosy. Przestań więc zadawać sobie pytanie: "Czy powinienem ogolić głowę?" i po prostu zrób to. Mężczyźni, którzy potrafią z przekonaniem zaakceptować swoją łysinę są postrzegani jako bardziej atrakcyjni niż ci, którzy mają gęste, puszyste włosy - wystarczy zapytać o to Times Magazine.

Będziesz wydawał się silniejszy

Przerzedzające się włosy mogą wymagać działania. Zamiast postrzegać cofającą się linię włosów jako swoją słabość, uczyń z niej swoją siłę. Nie użalaj się nad sobą z powodu rzeczy, na które nie masz wpływu (genetyka) i przyjmij wygląd, który jest Twoim żywiołem: ogoloną głowę!

Kiedy przejdziesz na łysą stronę, będziesz wydawał się bardziej autorytatywny i dominujący. Ogolona głowa wymaga odwagi, więc naturalnie ten wygląd sugeruje siłę. Pokaż, że ją masz.

Będziesz wyglądał na bardziej pewnego siebie

Przy odpowiednim nastawieniu, ogolona głowa jest atutem. Gdy łysina łączy się z pewnością siebie, sprawiasz wrażenie imponującego i wyzywającego. Ale takie wrażenie możesz osiągnąć tylko wtedy, gdy jesteś pewny siebie i swojego wyglądu. Jeśli tylko możesz nosić łysą głowę z dumą i ekskluzywną wodą kolońską, to tak, powinieneś ją ogolić.

Dobierz odpowiedni sprzęt do golenia

Nasze maszynki do golenia z potrójnymi ostrzami są dostępne jako bezpłatne próbki i zapewniają dokładne i wygodne golenie, jednocześnie zmniejszając podrażnienia. Spróbuj połączyć je z naszym kremem do golenia z drzewa sandałowego, nasyconym olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa sandałowego, aby uzyskać idealne golenie twarzy lub głowy.

Głowę należy golić tylko produktami najwyższej jakości. Żadnych dróg na skróty. W przeciwnym razie skóra głowy stanie się sucha, a na niej pojawią się nierówności, zaczerwienienia i podrażnienia. Paskudne. Widziałeś kiedyś tych łysych facetów drapiących się cały czas po głowie? Tak, to dlatego...

Dlatego właśnie musisz zainwestować w wysokiej jakości krem do golenia - taki z naturalnymi składnikami i nawilżający z olejkami roślinnymi, aby uzyskać nawilżającą pianę. W ten sposób, po każdym goleniu, zawsze pozostaniesz z ładnie wypolerowaną powierzchnią.

Dla każdego faceta, który zastanawia się, "czy powinienem ogolić głowę?", zaakceptuj to, że warto się męczyć. Jeśli chodzi o przerzedzające się włosy, wybierz dobrą drogę. Mężczyzna, który zarabia na swoją błyszczącą koronę, jest traktowany jak król, a jego wiernymi wyznawczyniami są kobiety z wyższych sfer.

image

Monika Gawlik

Redakcja wortalfryzjerski.pl